Rektor og skolens ledelse

Kontaktinformasjon til skolens ledelse.

Klikk for stort bilde

Rektor

Ann-Mari Henriksen
Tlf: 32 24 61 30/ 97 68 04 75
E-post: annmari…@viken.no

 

Klikk for stort bilde 

Utviklingsleder

Dag Ebbe Helgerud
Tlf: 32 24 62 94/ 91 54 85 60
E-post: dag...@viken.no

 

Klikk for stort bilde

HR-leder

Gunn Kari Bakke
Tlf: 32 24 61 41/ 90 84 04 31
E-post: gunn…@viken.no

 

Administrasjonsleder

Linda Hoseth
Tlf: 32 24 61 55/ 41 21 23 14
E-post: linda...@viken.no

 

Klikk for stort bilde  

Avd.leder frisør, blomster, interiør og eksponeringsdesign

Kristin Elisabeth Ophus
Tlf: 32 24 61 53/ 95 88 87 96
E-post: kristin…@viken.no

 

  Klikk for stort bilde 

Avdelingsleder elektro og datateknologi

Tom-Egil Gulbrandsen
Tlf: 32 24 61 70/ 91 59 84 45
E-post: tomegil…@viken.no

 

Klikk for stort bilde 

Avdelingsleder helse- og oppvekstfag

Aud Helen Honerud Olsen
Tlf: 32 24 61 82/ 91 56 08 68
E-post: aud...@viken.no

 

Klikk for stort bilde 

Avdelingsleder bygg- og anleggsteknikk

Finn Grønn
Tlf: 32 24 62 42/ 99 32 45 99
E-post: finn...@viken.no

 

  Klikk for stort bilde   

Avdelingsleder teknologi- og industrifag

Espen Fornes Berg
Tlf: 32 24 62 25/ 40 41 26 18
E-post: espen…@viken.no

 

     Klikk for stort bilde

 

Avdelingsleder restaurant- og matfag

Lars Søraas Grønhovd
Tlf: 32 24 62 69/ 93 28 36 66
E-post: lars...@viken.no

 

  

Avdelingsleder medier og kommunikasjon, informasjonsteknologi og medieproduksjon, påbygg

Kyrre Brekke Haakaas
Tlf: 32 24 62 97/ 45 21 74 47
E-post: kyrre...@viken.no

 

  

Avdelingsleder OPUS voksenopplæring

Solveig Beate Bratland
Tlf: 32 24 62 68/ 45 60 42 66
E-post: solveig...@viken.no

 

    

Klikk for stort bilde

Avdelingsleder kroppsøving

Lasse Langeland
Tlf: 32 24 61 44/ 41 04 69 72
E-post: lasse…@viken.no

  

 

 

Til toppen